Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Żabianka SKM19:52
Rybacka19:53
Pomorska19:55
Piastowska19:57
Czerwony Dwór19:58
Chłopska20:00
Obrońców Wybrzeża20:01
Przymorze Wielkie
 
20:03
0 min.
 
Czarny Dwór20:063 min.
 
al. Hallera (n/ż)20:085 min.
 
Dworska20:096 min.
 
PCK20:107 min.
 
Brzeźno20:129 min.
 
Krasickiego (n/ż)20:1310 min.
 
Zespół Szkół Morskich20:1512 min.
 
Wyzwolenia20:1714 min.
 
Marynarki Polskiej20:1815 min.
 
Plac Wolności20:1916 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT20:2017 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni20:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy