Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Żabianka SKM18:32
Rybacka18:33
Pomorska18:35
Piastowska18:37
Czerwony Dwór18:39
Chłopska18:41
Obrońców Wybrzeża18:42
Przymorze Wielkie
 
18:44
0 min.
 
Czarny Dwór18:473 min.
 
al. Hallera (n/ż)18:495 min.
 
Dworska18:506 min.
 
PCK18:517 min.
 
Brzeźno18:539 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:5410 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:5612 min.
 
Wyzwolenia18:5814 min.
 
Marynarki Polskiej18:5915 min.
 
Plac Wolności19:0016 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT19:0117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni19:0218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy