Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Żabianka SKM07:18
Rybacka07:19
Pomorska07:21
Piastowska07:23
Czerwony Dwór07:25
Chłopska07:27
Obrońców Wybrzeża07:28
Przymorze Wielkie
 
07:30
0 min.
 
Czarny Dwór07:333 min.
 
al. Hallera (n/ż)07:355 min.
 
Dworska07:366 min.
 
PCK07:377 min.
 
Brzeźno07:399 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:4010 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:4212 min.
 
Wyzwolenia07:4414 min.
 
Marynarki Polskiej07:4515 min.
 
Plac Wolności07:4616 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT07:4717 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:4818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy