Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Żabianka SKM06:52
Rybacka06:53
Pomorska06:54
Piastowska06:56
Czerwony Dwór06:57
Chłopska06:59
Obrońców Wybrzeża07:00
Przymorze Wielkie
 
07:01
0 min.
 
Czarny Dwór07:032 min.
 
al. Hallera (n/ż)07:043 min.
 
Dworska07:054 min.
 
PCK07:065 min.
 
Brzeźno07:087 min.
 
Krasickiego (n/ż)07:098 min.
 
Zespół Szkół Morskich07:1110 min.
 
Wyzwolenia07:1312 min.
 
Marynarki Polskiej07:1413 min.
 
Plac Wolności07:1514 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT07:1615 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni07:1716 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy