Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Żabianka SKM14:52
Rybacka14:53
Pomorska14:55
Piastowska14:57
Czerwony Dwór14:59
Chłopska15:01
Obrońców Wybrzeża15:02
Przymorze Wielkie
 
15:04
0 min.
 
Czarny Dwór15:073 min.
 
al. Hallera (n/ż)15:095 min.
 
Dworska15:106 min.
 
PCK15:117 min.
 
Brzeźno15:139 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:1410 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:1612 min.
 
Wyzwolenia15:1814 min.
 
Marynarki Polskiej15:1915 min.
 
Plac Wolności15:2016 min.
 
Zajezdnia NOWY PORT15:2117 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:2218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy