Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Matemblewo14:46
Karskiego14:48
Potokowa - Matemblewska (n/ż)14:49
Dolne Młyny (n/ż)14:50
Brętowo PKM14:51
Kolumba14:53
Warneńska14:54
Piecewska14:56
Kurpińskiego14:58
Otwarta14:59
Wagnera15:01
Cygańska Góra15:02
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:04
Szpital Zakaźny15:05
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:06
Smoluchowskiego
 
15:07
0 min.
 
Traugutta15:081 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:092 min.
 
Dworzec Główny15:136 min.
 
Brama Wyżynna15:158 min.
 
Muzeum Narodowe15:1710 min.
 
Rzeźnicka15:1811 min.
 
Brama Nizinna15:1912 min.
 
Mostowa15:2114 min.
 
Olszyńska15:2316 min.
 
Miedza (n/ż)15:2417 min.
 
Stokrotki15:2518 min.
 
Bratki15:2619 min.
 
Bluszczowa (n/ż)15:2720 min.
 
Olszynka - Szkoła15:2821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy