Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Olszynka - Szkoła16:30
Sierpowa16:31
Bratki16:32
Stokrotki16:33
Miedza (n/ż)16:34
Zagony (n/ż)16:35
Olszyńska16:36
Mostowa16:37
Brama Nizinna16:39
Muzeum Narodowe16:41
Toruńska16:42
Brama Wyżynna16:43
Dworzec Główny16:45
Dębinki16:49
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
 
16:51
0 min.
 
Smoluchowskiego16:521 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:532 min.
 
Szpital Zakaźny16:554 min.
 
Jarowa16:576 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:587 min.
 
Cygańska Góra17:0110 min.
 
Wagnera17:0312 min.
 
Otwarta17:0413 min.
 
Kurpińskiego17:0514 min.
 
Piecewska17:0817 min.
 
Warneńska17:0918 min.
 
Kolumba17:1019 min.
 
Brętowo PKM17:1120 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)17:1322 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)17:1423 min.
 
Karskiego17:1524 min.
 
Matemblewo17:1726 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy