Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Olszynka - Szkoła09:13
Sierpowa09:14
Bratki09:15
Stokrotki09:16
Miedza (n/ż)09:17
Zagony (n/ż)09:18
Olszyńska09:19
Mostowa09:20
Brama Nizinna09:22
Muzeum Narodowe09:24
Toruńska09:25
Brama Wyżynna09:26
Dworzec Główny
 
09:28
0 min.
 
Dębinki09:324 min.
 
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:346 min.
 
Smoluchowskiego09:357 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:368 min.
 
Szpital Zakaźny09:3810 min.
 
Jarowa09:4012 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:4113 min.
 
Cygańska Góra09:4416 min.
 
Wagnera09:4618 min.
 
Otwarta09:4719 min.
 
Kurpińskiego09:4820 min.
 
Piecewska09:5123 min.
 
Warneńska09:5224 min.
 
Kolumba09:5325 min.
 
Brętowo PKM09:5426 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)09:5628 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)09:5729 min.
 
Karskiego09:5830 min.
 
Matemblewo10:0032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy