Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Olszynka - Szkoła10:31
Sierpowa10:32
Bratki10:33
Stokrotki10:34
Miedza (n/ż)10:35
Zagony (n/ż)10:36
Olszyńska10:37
Mostowa10:38
Brama Nizinna10:40
Muzeum Narodowe10:42
Toruńska10:43
Brama Wyżynna10:44
Dworzec Główny
 
10:46
0 min.
 
Dębinki10:504 min.
 
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:526 min.
 
Smoluchowskiego10:537 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:548 min.
 
Szpital Zakaźny10:5610 min.
 
Jarowa10:5812 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:5913 min.
 
Cygańska Góra11:0216 min.
 
Wagnera11:0418 min.
 
Otwarta11:0519 min.
 
Kurpińskiego11:0620 min.
 
Piecewska11:0923 min.
 
Warneńska11:1024 min.
 
Kolumba11:1125 min.
 
Brętowo PKM11:1226 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)11:1428 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)11:1529 min.
 
Karskiego11:1630 min.
 
Matemblewo11:1832 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy