Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Olszynka - Szkoła17:37
Sierpowa17:38
Bratki17:39
Stokrotki17:40
Miedza (n/ż)17:41
Zagony (n/ż)17:42
Olszyńska17:43
Mostowa17:44
Brama Nizinna17:46
Muzeum Narodowe17:48
Toruńska17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny
 
17:53
0 min.
 
Dębinki17:574 min.
 
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:596 min.
 
Smoluchowskiego18:007 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:018 min.
 
Szpital Zakaźny18:0310 min.
 
Jarowa18:0512 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:0613 min.
 
Cygańska Góra18:0916 min.
 
Wagnera18:1118 min.
 
Otwarta18:1219 min.
 
Kurpińskiego18:1320 min.
 
Piecewska18:1623 min.
 
Warneńska18:1724 min.
 
Kolumba18:1825 min.
 
Brętowo PKM18:1926 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)18:2128 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)18:2229 min.
 
Karskiego18:2330 min.
 
Matemblewo18:2532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy