Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Olszynka - Szkoła12:33
Sierpowa12:34
Bratki12:35
Stokrotki12:36
Miedza (n/ż)12:37
Zagony (n/ż)12:38
Olszyńska12:39
Mostowa12:40
Brama Nizinna12:42
Muzeum Narodowe12:44
Toruńska12:45
Brama Wyżynna12:46
Dworzec Główny
 
12:48
0 min.
 
Dębinki12:524 min.
 
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:546 min.
 
Smoluchowskiego12:557 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:568 min.
 
Szpital Zakaźny12:5810 min.
 
Jarowa13:0012 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:0113 min.
 
Cygańska Góra13:0416 min.
 
Wagnera13:0618 min.
 
Otwarta13:0719 min.
 
Kurpińskiego13:0820 min.
 
Piecewska13:1123 min.
 
Warneńska13:1224 min.
 
Kolumba13:1325 min.
 
Brętowo PKM13:1426 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)13:1628 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)13:1729 min.
 
Karskiego13:1830 min.
 
Matemblewo13:2032 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy