Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP14:04
Jaśkowa Dolina14:07
Sobótki (n/ż)14:10
Na Wzgórzu14:12
Falista (n/ż)14:13
Strzelnica (n/ż)14:14
Dobrowolskiego14:16
Arctowskiego14:17
Amundsena14:18
Budapesztańska14:20
Migowo
 
14:21
0 min.
 
Wołkowyska14:221 min.
 
Zacna14:243 min.
 
Staw Wróbla14:254 min.
 
Jasieńska14:265 min.
 
Jasień PKM14:287 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy