Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP08:19
Jaśkowa Dolina08:22
Sobótki (n/ż)08:25
Na Wzgórzu08:26
Falista (n/ż)08:27
Strzelnica (n/ż)08:28
Dobrowolskiego08:30
Arctowskiego08:31
Amundsena08:32
Budapesztańska08:34
Migowo
 
08:35
0 min.
 
Wołkowyska08:361 min.
 
Zacna08:383 min.
 
Staw Wróbla08:394 min.
 
Jasieńska08:405 min.
 
Jasień PKM08:427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy