Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP07:42
Jaśkowa Dolina07:45
Sobótki (n/ż)07:48
Na Wzgórzu07:49
Falista (n/ż)07:50
Strzelnica (n/ż)07:51
Dobrowolskiego07:53
Arctowskiego07:54
Amundsena07:55
Budapesztańska07:57
Migowo
 
07:58
0 min.
 
Wołkowyska07:591 min.
 
Zacna08:013 min.
 
Staw Wróbla08:024 min.
 
Jasieńska08:035 min.
 
Jasień PKM08:057 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy