Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP06:42
Jaśkowa Dolina06:45
Sobótki (n/ż)06:48
Na Wzgórzu06:49
Falista (n/ż)06:50
Strzelnica (n/ż)06:51
Dobrowolskiego06:53
Arctowskiego06:54
Amundsena06:55
Budapesztańska06:57
Migowo
 
06:58
0 min.
 
Wołkowyska06:591 min.
 
Zacna07:013 min.
 
Staw Wróbla07:024 min.
 
Jasieńska07:035 min.
 
Jasień PKM07:057 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy