Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP06:12
Jaśkowa Dolina06:15
Sobótki (n/ż)06:18
Na Wzgórzu06:19
Falista (n/ż)06:20
Strzelnica (n/ż)06:21
Dobrowolskiego06:23
Arctowskiego06:24
Amundsena06:25
Budapesztańska06:27
Migowo
 
06:28
0 min.
 
Wołkowyska06:291 min.
 
Zacna06:313 min.
 
Staw Wróbla06:324 min.
 
Jasieńska06:335 min.
 
Jasień PKM06:357 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy