Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP05:42
Jaśkowa Dolina05:45
Sobótki (n/ż)05:48
Na Wzgórzu05:49
Falista (n/ż)05:50
Strzelnica (n/ż)05:51
Dobrowolskiego05:53
Arctowskiego05:54
Amundsena05:55
Budapesztańska05:57
Migowo
 
05:58
0 min.
 
Wołkowyska05:591 min.
 
Zacna06:013 min.
 
Staw Wróbla06:024 min.
 
Jasieńska06:035 min.
 
Jasień PKM06:057 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy