Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP16:34
Jaśkowa Dolina16:37
Sobótki (n/ż)16:40
Na Wzgórzu16:42
Falista (n/ż)16:43
Strzelnica (n/ż)16:44
Dobrowolskiego16:46
Arctowskiego16:47
Amundsena16:48
Budapesztańska16:50
Migowo
 
16:51
0 min.
 
Wołkowyska16:521 min.
 
Zacna16:543 min.
 
Staw Wróbla16:554 min.
 
Jasieńska16:565 min.
 
Jasień PKM16:587 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy