Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP05:19
Jaśkowa Dolina05:22
Sobótki (n/ż)05:25
Na Wzgórzu05:26
Falista (n/ż)05:27
Strzelnica (n/ż)05:28
Dobrowolskiego05:30
Arctowskiego05:31
Amundsena05:32
Budapesztańska05:34
Migowo
 
05:35
0 min.
 
Wołkowyska05:361 min.
 
Zacna05:383 min.
 
Staw Wróbla05:394 min.
 
Jasieńska05:405 min.
 
Jasień PKM05:427 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy