Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Kilińskiego06:55
Galeria Bałtycka06:58
Jaśkowa Dolina07:01
Sobótki07:02
Na Wzgórzu07:03
Falista (n/ż)07:04
Strzelnica (n/ż)07:05
Dobrowolskiego07:07
Piecewska
 
07:08
0 min.
 
Warneńska07:091 min.
 
Budapesztańska07:113 min.
 
Migowo07:124 min.
 
Wołkowyska07:135 min.
 
Zacna07:157 min.
 
Staw Wróbla07:168 min.
 
Jasieńska07:179 min.
 
Jasień PKM07:1810 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy