Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Czarny Dwór13:39
Zaspa - Szpital13:41
Leszczyńskich13:43
Rzeczypospolitej13:44
Pilotów13:46
Zaspa SKM13:48
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:49
Rozstaje13:51
Kilińskiego13:53
Galeria Bałtycka13:58
Jaśkowa Dolina14:02
Sobótki14:05
Na Wzgórzu14:06
Falista (n/ż)14:07
Strzelnica (n/ż)14:08
Dobrowolskiego
 
14:10
0 min.
 
Piecewska14:111 min.
 
Warneńska14:133 min.
 
Budapesztańska14:155 min.
 
Migowo14:177 min.
 
Wołkowyska14:199 min.
 
Zacna14:2111 min.
 
Staw Wróbla14:2212 min.
 
Jasieńska14:2313 min.
 
Jasień PKM14:2515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy