Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa PKP13:03
Beniowskiego (n/ż)13:04
Bora Komorowskiego13:06
Chłopska13:07
Obrońców Wybrzeża13:08
Przymorze Wielkie13:09
Czarny Dwór13:11
Zaspa - Szpital13:13
Leszczyńskich13:14
Rzeczypospolitej13:15
Pilotów13:17
Zaspa SKM13:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:19
Rozstaje13:21
Kilińskiego13:23
Galeria Bałtycka13:26
Jaśkowa Dolina13:29
Sobótki13:30
Na Wzgórzu
 
13:31
0 min.
 
Falista (n/ż)13:321 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:332 min.
 
Dobrowolskiego13:354 min.
 
Piecewska13:365 min.
 
Warneńska13:376 min.
 
Budapesztańska13:398 min.
 
Migowo13:409 min.
 
Wołkowyska13:4110 min.
 
Zacna13:4312 min.
 
Staw Wróbla13:4413 min.
 
Jasieńska13:4514 min.
 
Jasień PKM13:4615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy