Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP10:23
Beniowskiego (n/ż)10:24
Bora Komorowskiego10:26
Chłopska10:27
Obrońców Wybrzeża10:28
Przymorze Wielkie10:29
Czarny Dwór10:31
Zaspa - Szpital10:33
Leszczyńskich10:34
Rzeczypospolitej10:35
Pilotów10:37
Zaspa SKM10:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:39
Rozstaje10:41
Kilińskiego10:43
Galeria Bałtycka10:46
Jaśkowa Dolina10:49
Sobótki10:50
Na Wzgórzu
 
10:51
0 min.
 
Falista (n/ż)10:521 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:532 min.
 
Dobrowolskiego10:554 min.
 
Piecewska10:565 min.
 
Warneńska10:576 min.
 
Budapesztańska10:598 min.
 
Migowo11:009 min.
 
Wołkowyska11:0110 min.
 
Zacna11:0312 min.
 
Staw Wróbla11:0413 min.
 
Jasieńska11:0514 min.
 
Jasień PKM11:0615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy