Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa PKP10:03
Beniowskiego (n/ż)10:04
Bora Komorowskiego10:06
Chłopska10:07
Obrońców Wybrzeża10:08
Przymorze Wielkie10:09
Czarny Dwór10:11
Zaspa - Szpital10:13
Leszczyńskich10:14
Rzeczypospolitej10:15
Pilotów10:17
Zaspa SKM10:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:19
Rozstaje10:21
Kilińskiego10:23
Galeria Bałtycka10:26
Jaśkowa Dolina10:29
Sobótki10:30
Na Wzgórzu
 
10:31
0 min.
 
Falista (n/ż)10:321 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:332 min.
 
Dobrowolskiego10:354 min.
 
Piecewska10:365 min.
 
Warneńska10:376 min.
 
Budapesztańska10:398 min.
 
Migowo10:409 min.
 
Wołkowyska10:4110 min.
 
Zacna10:4312 min.
 
Staw Wróbla10:4413 min.
 
Jasieńska10:4514 min.
 
Jasień PKM10:4615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy