Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa PKP09:03
Beniowskiego (n/ż)09:04
Bora Komorowskiego09:06
Chłopska09:07
Obrońców Wybrzeża09:08
Przymorze Wielkie09:09
Czarny Dwór09:11
Zaspa - Szpital09:13
Leszczyńskich09:14
Rzeczypospolitej09:15
Pilotów09:17
Zaspa SKM09:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:19
Rozstaje09:21
Kilińskiego09:23
Galeria Bałtycka09:26
Jaśkowa Dolina09:29
Sobótki09:30
Na Wzgórzu
 
09:31
0 min.
 
Falista (n/ż)09:321 min.
 
Strzelnica (n/ż)09:332 min.
 
Dobrowolskiego09:354 min.
 
Piecewska09:365 min.
 
Warneńska09:376 min.
 
Budapesztańska09:398 min.
 
Migowo09:409 min.
 
Wołkowyska09:4110 min.
 
Zacna09:4312 min.
 
Staw Wróbla09:4413 min.
 
Jasieńska09:4514 min.
 
Jasień PKM09:4615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy