Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Oliwa PKP08:23
Beniowskiego (n/ż)08:24
Bora Komorowskiego08:26
Chłopska08:27
Obrońców Wybrzeża08:28
Przymorze Wielkie08:29
Czarny Dwór08:31
Zaspa - Szpital08:33
Leszczyńskich08:34
Rzeczypospolitej08:35
Pilotów08:37
Zaspa SKM08:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:39
Rozstaje08:41
Kilińskiego08:43
Galeria Bałtycka08:46
Jaśkowa Dolina08:49
Sobótki08:50
Na Wzgórzu
 
08:51
0 min.
 
Falista (n/ż)08:521 min.
 
Strzelnica (n/ż)08:532 min.
 
Dobrowolskiego08:554 min.
 
Piecewska08:565 min.
 
Warneńska08:576 min.
 
Budapesztańska08:598 min.
 
Migowo09:009 min.
 
Wołkowyska09:0110 min.
 
Zacna09:0312 min.
 
Staw Wróbla09:0413 min.
 
Jasieńska09:0514 min.
 
Jasień PKM09:0615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy