Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa PKP05:44
Beniowskiego (n/ż)05:45
Bora Komorowskiego05:47
Chłopska05:48
Obrońców Wybrzeża05:49
Przymorze Wielkie05:51
Czarny Dwór05:53
Zaspa - Szpital05:55
Leszczyńskich05:56
Rzeczypospolitej05:57
Pilotów05:59
Zaspa SKM06:01
SDO "Złota Jesień" (n/ż)06:02
Rozstaje06:04
Kilińskiego06:06
Galeria Bałtycka06:09
Jaśkowa Dolina06:12
Sobótki06:13
Na Wzgórzu
 
06:14
0 min.
 
Falista (n/ż)06:151 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:162 min.
 
Dobrowolskiego06:173 min.
 
Piecewska06:184 min.
 
Warneńska06:206 min.
 
Budapesztańska06:228 min.
 
Migowo06:239 min.
 
Wołkowyska06:2410 min.
 
Zacna06:2612 min.
 
Staw Wróbla06:2713 min.
 
Jasieńska06:2814 min.
 
Jasień PKM06:3016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy