Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa PKP08:03
Beniowskiego (n/ż)08:04
Bora Komorowskiego08:06
Chłopska08:07
Obrońców Wybrzeża08:08
Przymorze Wielkie08:09
Czarny Dwór08:11
Zaspa - Szpital08:13
Leszczyńskich08:14
Rzeczypospolitej08:15
Pilotów08:17
Zaspa SKM08:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:19
Rozstaje08:21
Kilińskiego08:23
Galeria Bałtycka08:26
Jaśkowa Dolina08:29
Sobótki08:30
Na Wzgórzu
 
08:31
0 min.
 
Falista (n/ż)08:321 min.
 
Strzelnica (n/ż)08:332 min.
 
Dobrowolskiego08:354 min.
 
Piecewska08:365 min.
 
Warneńska08:376 min.
 
Budapesztańska08:398 min.
 
Migowo08:409 min.
 
Wołkowyska08:4110 min.
 
Zacna08:4312 min.
 
Staw Wróbla08:4413 min.
 
Jasieńska08:4514 min.
 
Jasień PKM08:4615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy