Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Oliwa PKP05:44
Beniowskiego (n/ż)05:45
Bora Komorowskiego05:47
Chłopska05:48
Obrońców Wybrzeża05:49
Przymorze Wielkie05:50
Czarny Dwór05:52
Zaspa - Szpital05:54
Leszczyńskich05:55
Rzeczypospolitej05:56
Pilotów05:58
Zaspa SKM05:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:59
Rozstaje06:01
Kilińskiego06:03
Galeria Bałtycka06:05
Jaśkowa Dolina06:07
Sobótki06:07
Na Wzgórzu
 
06:08
0 min.
 
Falista (n/ż)06:091 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:102 min.
 
Dobrowolskiego06:124 min.
 
Piecewska06:135 min.
 
Warneńska06:146 min.
 
Budapesztańska06:168 min.
 
Migowo06:179 min.
 
Wołkowyska06:1810 min.
 
Zacna06:2012 min.
 
Staw Wróbla06:2113 min.
 
Jasieńska06:2214 min.
 
Jasień PKM06:2315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy