Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP04:49
Beniowskiego (n/ż)04:50
Bora Komorowskiego04:52
Chłopska04:53
Obrońców Wybrzeża04:54
Przymorze Wielkie04:55
Czarny Dwór04:57
Zaspa - Szpital04:59
Leszczyńskich05:00
Rzeczypospolitej05:01
Pilotów05:03
Zaspa SKM05:04
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:04
Rozstaje05:06
Kilińskiego05:08
Galeria Bałtycka05:10
Jaśkowa Dolina05:12
Sobótki05:12
Na Wzgórzu
 
05:13
0 min.
 
Falista (n/ż)05:141 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:152 min.
 
Dobrowolskiego05:174 min.
 
Piecewska05:185 min.
 
Warneńska05:196 min.
 
Budapesztańska05:218 min.
 
Migowo05:229 min.
 
Wołkowyska05:2310 min.
 
Zacna05:2512 min.
 
Staw Wróbla05:2613 min.
 
Jasieńska05:2714 min.
 
Jasień PKM05:2815 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy