Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa PKP21:11
Beniowskiego (n/ż)21:12
Bora Komorowskiego21:14
Chłopska21:15
Obrońców Wybrzeża21:16
Przymorze Wielkie21:17
Czarny Dwór21:19
Zaspa - Szpital21:21
Leszczyńskich21:22
Rzeczypospolitej21:23
Pilotów21:25
Zaspa SKM21:27
SDO "Złota Jesień" (n/ż)21:28
Rozstaje21:30
Kilińskiego21:32
Galeria Bałtycka21:34
Jaśkowa Dolina21:37
Sobótki21:38
Na Wzgórzu
 
21:39
0 min.
 
Falista (n/ż)21:401 min.
 
Strzelnica (n/ż)21:412 min.
 
Dobrowolskiego21:423 min.
 
Piecewska21:434 min.
 
Warneńska21:456 min.
 
Budapesztańska21:478 min.
 
Migowo21:489 min.
 
Wołkowyska21:4910 min.
 
Zacna21:5112 min.
 
Staw Wróbla21:5213 min.
 
Jasieńska21:5314 min.
 
Jasień PKM21:5516 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy