Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa PKP20:41
Beniowskiego (n/ż)20:42
Bora Komorowskiego20:44
Chłopska20:45
Obrońców Wybrzeża20:47
Przymorze Wielkie20:49
Czarny Dwór20:51
Zaspa - Szpital20:53
Leszczyńskich20:55
Rzeczypospolitej20:56
Pilotów20:58
Zaspa SKM21:00
SDO "Złota Jesień" (n/ż)21:01
Rozstaje21:03
Kilińskiego21:05
Galeria Bałtycka21:08
Jaśkowa Dolina21:11
Sobótki21:13
Na Wzgórzu
 
21:14
0 min.
 
Falista (n/ż)21:151 min.
 
Strzelnica (n/ż)21:162 min.
 
Dobrowolskiego21:184 min.
 
Piecewska21:195 min.
 
Warneńska21:217 min.
 
Budapesztańska21:239 min.
 
Migowo21:2410 min.
 
Wołkowyska21:2511 min.
 
Zacna21:2713 min.
 
Staw Wróbla21:2814 min.
 
Jasieńska21:2915 min.
 
Jasień PKM21:3117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy