Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP05:24
Beniowskiego (n/ż)05:25
Bora Komorowskiego05:27
Chłopska05:28
Obrońców Wybrzeża05:29
Przymorze Wielkie05:30
Czarny Dwór05:32
Zaspa - Szpital05:34
Leszczyńskich05:35
Rzeczypospolitej05:36
Pilotów05:38
Zaspa SKM05:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:41
Rozstaje05:43
Kilińskiego05:45
Galeria Bałtycka05:48
Jaśkowa Dolina05:51
Sobótki05:52
Na Wzgórzu
 
05:53
0 min.
 
Falista (n/ż)05:541 min.
 
Strzelnica (n/ż)05:552 min.
 
Dobrowolskiego05:563 min.
 
Piecewska05:574 min.
 
Warneńska05:596 min.
 
Budapesztańska06:018 min.
 
Migowo06:029 min.
 
Wołkowyska06:0310 min.
 
Zacna06:0512 min.
 
Staw Wróbla06:0613 min.
 
Jasieńska06:0714 min.
 
Jasień PKM06:0916 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy