Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa PKP20:11
Beniowskiego (n/ż)20:12
Bora Komorowskiego20:14
Chłopska20:15
Obrońców Wybrzeża20:17
Przymorze Wielkie20:19
Czarny Dwór20:21
Zaspa - Szpital20:23
Leszczyńskich20:25
Rzeczypospolitej20:26
Pilotów20:28
Zaspa SKM20:30
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:31
Rozstaje20:33
Kilińskiego20:35
Galeria Bałtycka20:38
Jaśkowa Dolina20:41
Sobótki20:43
Na Wzgórzu
 
20:44
0 min.
 
Falista (n/ż)20:451 min.
 
Strzelnica (n/ż)20:462 min.
 
Dobrowolskiego20:484 min.
 
Piecewska20:495 min.
 
Warneńska20:517 min.
 
Budapesztańska20:539 min.
 
Migowo20:5410 min.
 
Wołkowyska20:5511 min.
 
Zacna20:5713 min.
 
Staw Wróbla20:5814 min.
 
Jasieńska20:5915 min.
 
Jasień PKM21:0117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy