Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa PKP17:57
Beniowskiego (n/ż)17:58
Bora Komorowskiego18:00
Chłopska18:01
Obrońców Wybrzeża18:03
Przymorze Wielkie18:05
Czarny Dwór18:08
Zaspa - Szpital18:10
Leszczyńskich18:12
Rzeczypospolitej18:13
Pilotów18:15
Zaspa SKM18:17
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:18
Rozstaje18:20
Kilińskiego18:22
Galeria Bałtycka18:27
Jaśkowa Dolina18:31
Sobótki18:33
Na Wzgórzu
 
18:34
0 min.
 
Falista (n/ż)18:351 min.
 
Strzelnica (n/ż)18:362 min.
 
Dobrowolskiego18:384 min.
 
Piecewska18:395 min.
 
Warneńska18:417 min.
 
Budapesztańska18:439 min.
 
Migowo18:4511 min.
 
Wołkowyska18:4612 min.
 
Zacna18:4814 min.
 
Staw Wróbla18:4915 min.
 
Jasieńska18:5016 min.
 
Jasień PKM18:5218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy