Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa PKP14:57
Beniowskiego (n/ż)14:58
Bora Komorowskiego15:00
Chłopska15:01
Obrońców Wybrzeża15:03
Przymorze Wielkie15:05
Czarny Dwór15:09
Zaspa - Szpital15:11
Leszczyńskich15:13
Rzeczypospolitej15:14
Pilotów15:16
Zaspa SKM15:18
SDO "Złota Jesień" (n/ż)15:19
Rozstaje15:21
Kilińskiego15:23
Galeria Bałtycka15:28
Jaśkowa Dolina15:32
Sobótki15:35
Na Wzgórzu
 
15:36
0 min.
 
Falista (n/ż)15:371 min.
 
Strzelnica (n/ż)15:382 min.
 
Dobrowolskiego15:404 min.
 
Piecewska15:415 min.
 
Warneńska15:437 min.
 
Budapesztańska15:459 min.
 
Migowo15:4711 min.
 
Wołkowyska15:4913 min.
 
Zacna15:5115 min.
 
Staw Wróbla15:5216 min.
 
Jasieńska15:5317 min.
 
Jasień PKM15:5519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy