Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP13:57
Beniowskiego (n/ż)13:58
Bora Komorowskiego14:00
Chłopska14:01
Obrońców Wybrzeża14:03
Przymorze Wielkie14:05
Czarny Dwór14:09
Zaspa - Szpital14:11
Leszczyńskich14:13
Rzeczypospolitej14:14
Pilotów14:16
Zaspa SKM14:18
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:19
Rozstaje14:21
Kilińskiego14:23
Galeria Bałtycka14:28
Jaśkowa Dolina14:32
Sobótki14:35
Na Wzgórzu
 
14:36
0 min.
 
Falista (n/ż)14:371 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:382 min.
 
Dobrowolskiego14:404 min.
 
Piecewska14:415 min.
 
Warneńska14:437 min.
 
Budapesztańska14:459 min.
 
Migowo14:4711 min.
 
Wołkowyska14:4913 min.
 
Zacna14:5115 min.
 
Staw Wróbla14:5216 min.
 
Jasieńska14:5317 min.
 
Jasień PKM14:5519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy