Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Czarny Dwór13:24
Zaspa - Szpital13:26
Leszczyńskich13:28
Rzeczypospolitej13:29
Pilotów13:31
Zaspa SKM13:33
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:34
Rozstaje13:36
Kilińskiego13:38
Galeria Bałtycka13:43
Jaśkowa Dolina13:47
Sobótki13:50
Na Wzgórzu
 
13:51
0 min.
 
Falista (n/ż)13:521 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:532 min.
 
Dobrowolskiego13:554 min.
 
Piecewska13:565 min.
 
Warneńska13:587 min.
 
Budapesztańska14:009 min.
 
Migowo14:0211 min.
 
Wołkowyska14:0413 min.
 
Zacna14:0615 min.
 
Staw Wróbla14:0716 min.
 
Jasieńska14:0817 min.
 
Jasień PKM14:1019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy