Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP13:17
Beniowskiego (n/ż)13:18
Bora Komorowskiego13:20
Chłopska13:21
Obrońców Wybrzeża13:23
Przymorze Wielkie13:25
Czarny Dwór13:29
Zaspa - Szpital13:31
Leszczyńskich13:33
Rzeczypospolitej13:34
Pilotów13:36
Zaspa SKM13:38
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:39
Rozstaje13:41
Kilińskiego13:43
Galeria Bałtycka13:48
Jaśkowa Dolina13:52
Sobótki13:55
Na Wzgórzu
 
13:56
0 min.
 
Falista (n/ż)13:571 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:582 min.
 
Dobrowolskiego14:004 min.
 
Piecewska14:015 min.
 
Warneńska14:037 min.
 
Budapesztańska14:059 min.
 
Migowo14:0711 min.
 
Wołkowyska14:0913 min.
 
Zacna14:1115 min.
 
Staw Wróbla14:1216 min.
 
Jasieńska14:1317 min.
 
Jasień PKM14:1519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy