Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Czarny Dwór12:59
Zaspa - Szpital13:01
Leszczyńskich13:03
Rzeczypospolitej13:04
Pilotów13:06
Zaspa SKM13:08
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:09
Rozstaje13:11
Kilińskiego13:13
Galeria Bałtycka13:17
Jaśkowa Dolina13:20
Sobótki13:22
Na Wzgórzu
 
13:23
0 min.
 
Falista (n/ż)13:241 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:252 min.
 
Dobrowolskiego13:274 min.
 
Piecewska13:285 min.
 
Warneńska13:307 min.
 
Budapesztańska13:329 min.
 
Migowo13:3310 min.
 
Wołkowyska13:3411 min.
 
Zacna13:3613 min.
 
Staw Wróbla13:3714 min.
 
Jasieńska13:3815 min.
 
Jasień PKM13:4017 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy