Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP12:00
Beniowskiego (n/ż)12:01
Bora Komorowskiego12:03
Chłopska12:04
Obrońców Wybrzeża12:06
Przymorze Wielkie12:08
Czarny Dwór12:11
Zaspa - Szpital12:13
Leszczyńskich12:15
Rzeczypospolitej12:16
Pilotów12:18
Zaspa SKM12:20
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:21
Rozstaje12:23
Kilińskiego12:25
Galeria Bałtycka12:29
Jaśkowa Dolina12:32
Sobótki12:34
Na Wzgórzu
 
12:35
0 min.
 
Falista (n/ż)12:361 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:372 min.
 
Dobrowolskiego12:394 min.
 
Piecewska12:405 min.
 
Warneńska12:427 min.
 
Budapesztańska12:449 min.
 
Migowo12:4510 min.
 
Wołkowyska12:4611 min.
 
Zacna12:4813 min.
 
Staw Wróbla12:4914 min.
 
Jasieńska12:5015 min.
 
Jasień PKM12:5217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy