Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa PKP11:40
Beniowskiego (n/ż)11:41
Bora Komorowskiego11:43
Chłopska11:44
Obrońców Wybrzeża11:46
Przymorze Wielkie11:48
Czarny Dwór11:51
Zaspa - Szpital11:53
Leszczyńskich11:55
Rzeczypospolitej11:56
Pilotów11:58
Zaspa SKM12:00
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:01
Rozstaje12:03
Kilińskiego12:05
Galeria Bałtycka12:09
Jaśkowa Dolina12:12
Sobótki12:14
Na Wzgórzu
 
12:15
0 min.
 
Falista (n/ż)12:161 min.
 
Strzelnica (n/ż)12:172 min.
 
Dobrowolskiego12:194 min.
 
Piecewska12:205 min.
 
Warneńska12:227 min.
 
Budapesztańska12:249 min.
 
Migowo12:2510 min.
 
Wołkowyska12:2611 min.
 
Zacna12:2813 min.
 
Staw Wróbla12:2914 min.
 
Jasieńska12:3015 min.
 
Jasień PKM12:3217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy