Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa PKP17:23
Beniowskiego (n/ż)17:24
Bora Komorowskiego17:26
Chłopska17:27
Obrońców Wybrzeża17:28
Przymorze Wielkie17:29
Czarny Dwór17:31
Zaspa - Szpital17:33
Leszczyńskich17:34
Rzeczypospolitej17:35
Pilotów17:37
Zaspa SKM17:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)17:39
Rozstaje17:41
Kilińskiego17:43
Galeria Bałtycka17:46
Jaśkowa Dolina17:49
Sobótki17:50
Na Wzgórzu
 
17:51
0 min.
 
Falista (n/ż)17:521 min.
 
Strzelnica (n/ż)17:532 min.
 
Dobrowolskiego17:554 min.
 
Piecewska17:565 min.
 
Warneńska17:576 min.
 
Budapesztańska17:598 min.
 
Migowo18:009 min.
 
Wołkowyska18:0110 min.
 
Zacna18:0312 min.
 
Staw Wróbla18:0413 min.
 
Jasieńska18:0514 min.
 
Jasień PKM18:0615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy