Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa PKP13:43
Beniowskiego (n/ż)13:44
Bora Komorowskiego13:46
Chłopska13:47
Obrońców Wybrzeża13:48
Przymorze Wielkie13:49
Czarny Dwór13:51
Zaspa - Szpital13:53
Leszczyńskich13:54
Rzeczypospolitej13:55
Pilotów13:57
Zaspa SKM13:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:59
Rozstaje14:01
Kilińskiego14:03
Galeria Bałtycka14:06
Jaśkowa Dolina14:09
Sobótki14:10
Na Wzgórzu
 
14:11
0 min.
 
Falista (n/ż)14:121 min.
 
Strzelnica (n/ż)14:132 min.
 
Dobrowolskiego14:154 min.
 
Piecewska14:165 min.
 
Warneńska14:176 min.
 
Budapesztańska14:198 min.
 
Migowo14:209 min.
 
Wołkowyska14:2110 min.
 
Zacna14:2312 min.
 
Staw Wróbla14:2413 min.
 
Jasieńska14:2514 min.
 
Jasień PKM14:2615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy