Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP12:43
Beniowskiego (n/ż)12:44
Bora Komorowskiego12:46
Chłopska12:47
Obrońców Wybrzeża12:48
Przymorze Wielkie12:49
Czarny Dwór12:51
Zaspa - Szpital12:53
Leszczyńskich12:54
Rzeczypospolitej12:55
Pilotów12:57
Zaspa SKM12:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:59
Rozstaje13:01
Kilińskiego13:03
Galeria Bałtycka13:06
Jaśkowa Dolina13:09
Sobótki13:10
Na Wzgórzu
 
13:11
0 min.
 
Falista (n/ż)13:121 min.
 
Strzelnica (n/ż)13:132 min.
 
Dobrowolskiego13:154 min.
 
Piecewska13:165 min.
 
Warneńska13:176 min.
 
Budapesztańska13:198 min.
 
Migowo13:209 min.
 
Wołkowyska13:2110 min.
 
Zacna13:2312 min.
 
Staw Wróbla13:2413 min.
 
Jasieńska13:2514 min.
 
Jasień PKM13:2615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy