Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Oliwa PKP07:19
Beniowskiego (n/ż)07:20
Bora Komorowskiego07:22
Chłopska07:23
Obrońców Wybrzeża07:25
Przymorze Wielkie07:27
Czarny Dwór07:31
Zaspa - Szpital07:33
Leszczyńskich07:35
Rzeczypospolitej07:36
Pilotów07:38
Zaspa SKM07:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)07:41
Rozstaje07:43
Kilińskiego07:45
Galeria Bałtycka07:49
Jaśkowa Dolina07:52
Sobótki07:54
Na Wzgórzu
 
07:55
0 min.
 
Falista (n/ż)07:561 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:572 min.
 
Dobrowolskiego07:594 min.
 
Piecewska08:005 min.
 
Warneńska08:027 min.
 
Budapesztańska08:049 min.
 
Migowo08:0510 min.
 
Wołkowyska08:0611 min.
 
Zacna08:0813 min.
 
Staw Wróbla08:0914 min.
 
Jasieńska08:1015 min.
 
Jasień PKM08:1217 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy