Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP09:41
Beniowskiego (n/ż)09:42
Bora Komorowskiego09:44
Chłopska09:45
Obrońców Wybrzeża09:46
Przymorze Wielkie09:47
Czarny Dwór09:49
Zaspa - Szpital09:51
Leszczyńskich09:52
Rzeczypospolitej09:53
Pilotów09:55
Zaspa SKM09:57
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:57
Rozstaje09:59
Kilińskiego10:01
Galeria Bałtycka10:04
Jaśkowa Dolina10:07
Sobótki10:08
Na Wzgórzu
 
10:09
0 min.
 
Falista (n/ż)10:101 min.
 
Strzelnica (n/ż)10:112 min.
 
Dobrowolskiego10:134 min.
 
Piecewska10:145 min.
 
Warneńska10:156 min.
 
Budapesztańska10:178 min.
 
Migowo10:189 min.
 
Wołkowyska10:1910 min.
 
Zacna10:2112 min.
 
Staw Wróbla10:2213 min.
 
Jasieńska10:2314 min.
 
Jasień PKM10:2415 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy