Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa PKP08:11
Beniowskiego (n/ż)08:12
Bora Komorowskiego08:14
Chłopska08:15
Obrońców Wybrzeża08:16
Przymorze Wielkie08:17
Czarny Dwór08:19
Zaspa - Szpital08:21
Leszczyńskich08:22
Rzeczypospolitej08:23
Pilotów08:25
Zaspa SKM08:27
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:27
Rozstaje08:29
Kilińskiego08:31
Galeria Bałtycka08:34
Jaśkowa Dolina08:37
Sobótki08:38
Na Wzgórzu
 
08:39
0 min.
 
Falista (n/ż)08:401 min.
 
Strzelnica (n/ż)08:412 min.
 
Dobrowolskiego08:434 min.
 
Piecewska08:445 min.
 
Warneńska08:456 min.
 
Budapesztańska08:478 min.
 
Migowo08:489 min.
 
Wołkowyska08:4910 min.
 
Zacna08:5112 min.
 
Staw Wróbla08:5213 min.
 
Jasieńska08:5314 min.
 
Jasień PKM08:5415 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy