Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Oliwa PKP07:14
Beniowskiego (n/ż)07:15
Bora Komorowskiego07:17
Chłopska07:18
Obrońców Wybrzeża07:19
Przymorze Wielkie07:20
Czarny Dwór07:22
Zaspa - Szpital07:24
Leszczyńskich07:25
Rzeczypospolitej07:26
Pilotów07:28
Zaspa SKM07:29
SDO "Złota Jesień" (n/ż)07:29
Rozstaje07:31
Kilińskiego07:33
Galeria Bałtycka07:35
Jaśkowa Dolina07:37
Sobótki07:37
Na Wzgórzu
 
07:38
0 min.
 
Falista (n/ż)07:391 min.
 
Strzelnica (n/ż)07:402 min.
 
Dobrowolskiego07:424 min.
 
Piecewska07:435 min.
 
Warneńska07:446 min.
 
Budapesztańska07:468 min.
 
Migowo07:479 min.
 
Wołkowyska07:4810 min.
 
Zacna07:5012 min.
 
Staw Wróbla07:5113 min.
 
Jasieńska07:5214 min.
 
Jasień PKM07:5315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy