Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa PKP06:14
Beniowskiego (n/ż)06:15
Bora Komorowskiego06:17
Chłopska06:18
Obrońców Wybrzeża06:19
Przymorze Wielkie06:20
Czarny Dwór06:22
Zaspa - Szpital06:24
Leszczyńskich06:25
Rzeczypospolitej06:26
Pilotów06:28
Zaspa SKM06:29
SDO "Złota Jesień" (n/ż)06:29
Rozstaje06:31
Kilińskiego06:33
Galeria Bałtycka06:35
Jaśkowa Dolina06:37
Sobótki06:37
Na Wzgórzu
 
06:38
0 min.
 
Falista (n/ż)06:391 min.
 
Strzelnica (n/ż)06:402 min.
 
Dobrowolskiego06:424 min.
 
Piecewska06:435 min.
 
Warneńska06:446 min.
 
Budapesztańska06:468 min.
 
Migowo06:479 min.
 
Wołkowyska06:4810 min.
 
Zacna06:5012 min.
 
Staw Wróbla06:5113 min.
 
Jasieńska06:5214 min.
 
Jasień PKM06:5315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy